Opublikowano Dodaj komentarz

PROMO na ZIELONO!

Do każdej koszulki ILUVIO za 49 zł dokupisz koszulkę Just4football za 1 zł!

Nadruk herbu na koszulce Iluvio jest GRATIS!

Nadruk herbu na koszulce Just4football też jest absolutnie GRATIS!!

Promocja obowiązuje do 31.12.2021. lub do wyczerpania zapasów przy zakupie min. 5 zestawów

https://just4football.pl/kontakt/#Just4football

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – kontakt
lub wypełnij formularz

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję regulamin sklepu Regulamin
Opublikowano Dodaj komentarz

POWRACA PAKIET ZIMOWY!

POWRACA PAKIET ZIMOWY!

Gorący deal na mroźne warunki! Przy zakupie 10 kompletów;

Czapka Polartech 2.0

Komin Polartech 2.0

Rękawiczki Galia

Otrzymasz mega atrakcyjną cenę 86 zł brutto za komplet!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym;

https://just4football.pl/kontakt/

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – kontakt
lub wypełnij formularz

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję regulamin sklepu Regulamin
Opublikowano Dodaj komentarz

WYPRZEDAŻ kurtek zimowych GALLO!

Tylko teraz kupisz kurtkę Zina GALLO w najlepszej cenie i to z czapką lub kominem GRATIS!

Kurtka Zina Gallo SENIOR – 219 zł + czapka Zina Polartech 2.0 lub komin Zina Polartech 2.0 GRATIS

Kurtka Zina Gallo JUNIOR – 179 zł + czapka Zina Polartech 2.0 lub komin Zina Polartech 2.0 absolutnie GRATIS!

https://just4football.pl/kontakt/#Just4football

Jesteś zainteresowany ofertą?
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – kontakt
lub wypełnij formularz

Napisz do nas

Zapoznałem się i akceptuję regulamin sklepu Regulamin
Opublikowano Dodaj komentarz

Lechia Tomaszów Mazowiecki – nowy zawodnik w naszej drużynie!

Just4Football ? dystrybutor marki ZINA ? z dumą ogłasza, że nawiązała ścisłą współpracę z III-ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki na najbliższe trzy lata. Obie strony zawarły umowę, na mocy której J4F zostanie sponsorem technicznym pierwszej drużyny Lechii, natomiast jej akademii złożonej z 13 zespołów, zapewni całkowite wsparcie i dostarczy niezbędne do rozwoju odzież i sprzęt treningowy.

Zarówno firma Just4Football, jak i marka ZINA pragnie otworzyć się na nowy rynek lokalnego futbolu w województwie łódzkim. W tym celu zgodziliśmy się na obopólną współpracę z Lechią Tomaszów Mazowiecki ? jednym z największych graczy na szczeblu okręgowego futbolu w Polsce. Nasze porozumienie wiąże się z dostarczeniem pierwszej drużynie Lechii kompletu specjalnie zaprojektowanych przez nasze studio graficzne koszulek, wykonanych metodą sublimacji. Oferta dotyczy zarówno strojów meczowych, jak i treningowych. Nasze indywidualne podejście do piłkarzy z Tomaszowa sprawi, że otrzymają oni oryginalne koszulki, dzięki którym będą wyróżniać się na boiskach III ligi.

Poza wsparciem pierwszej drużyny, weźmiemy pod opiekę również akademię piłkarską Lechii. To licząca 13 zespołów, pełna zdolnych piłkarzy szkółka piłkarska, której ? na mocy naszej umowy ? zostaliśmy partnerem handlowym. Dołożymy wszelkich starań, by najmłodsi piłkarze otrzymali najwyższej jakości odzież i sprzęt piłkarski, który ma pomóc im w rozwoju i osiąganiu wzorowych wyników sportowych w przyszłości.

– Jesteśmy dumni i podekscytowani podpisaną właśnie umową z Lechią Tomaszów Mazowiecki na następne trzy sezony, tym samym witając ich w naszej sportowej rodzinie. Zawiązanie współpracy z jednym z najlepszych klubów na szczeblu ponadwojewódzkim to kolejny krok w kierunku rozwoju i docenienia siły lokalnego futbolu. Cieszymy się, że możemy współpracować z liczącym się klubem III ligi i towarzyszyć mu w rozwoju działalności. Oczekujemy z niecierpliwością momentu, gdy zaczniemy już wspierać klub, zawodników i kibiców. – komentuje Jakub Karpiński, Prezes Just4Football.

Mamy ogromne zaufanie do sprzętu marki ZINA. Jest on wyprodukowany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najwyższej klasy materiałów, a przy tym spełnia wysokie kryteria estetyczne. Klub z Tomaszowa Mazowieckiego otrzyma od nas produkty najwyższej jakości.

Lechia Tomaszów Mazowiecki to reprezentant I grupy III ligi. Klub został założony w 1923 roku i prowadzi obecnie sekcję piłkarską, a także siatkarską. Największym osiągnięciem piłkarzy było zajęcie 9. miejsca w II lidze (dziś Fortuna I Liga) w 1952 roku. Zawodnicy Lechii dwukrotnie wygrał również Regionalny Puchar Polski, który skutkował grą na szczeblu centralnym w następnych edycjach (2012/13 i 2015/16). Klub korzysta ze stadionu OSiR o pojemności blisko 2 500 miejsc.

Serdecznie witamy Lechię Tomaszów Mazowiecki w rodzinie Just4Football i marki ZINA! Liczymy na owocną współpracę i rozwój naszego potencjału na wszystkich szczeblach piłkarskiego świata.

Opublikowano Dodaj komentarz

ŚLZPN niezmiennie z Just4Football.

Z niezmierną radością i dumą informujemy, że przedłużyliśmy współpracę ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej.

Na mocy umowy marka Zina została sponsorem tytularnym nie tylko śląskich klas okręgowych, tak jak do tej pory, ale również IV ligi. Ponadto zyskała także tytuł sponsora technicznego Śląskiego Związku Piłki Nożnej czyli reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach Polski Kadr Wojewódzkich oraz turniejach krajowych i międzynarodowych.

W zakresie sprzętowym Just4Football obsługiwać będzie kursy trenerskie organizowane przez Śląski Związek Piłki Nożnej oraz zapewni sprzęt treningowy, piłki oraz bony towarowe dla drużyn lig klas okręgowych oraz 4 ligi na łączną kwotę ponad 300.000 złotych.

Opublikowano Dodaj komentarz

Just4Football partnerem technicznym Unii Swarzędz

Jest nam niewzykle miło poinformować, że w minionym tygodniu podpisaliśmy umowę o współpracy ze Swarzędzkim Klubem Sportowym „Unia”. Umowa zawarta pomiędzy stronami będzie obowiązywać do 2024 roku

W ramach umowy będziemy odpowiedzialni za produkcję i dostarczanie odzieży oraz sprzętu marki Zina wszystkim sportowcom ?Dumy Swarzędza?. Co więcej piłkarski zespół seniorów otrzyma komplet dedykowanych strojów, w których wkrótce będzie walczył o kolejne III-ligowe punkty.

Warto dodać, że współpraca pomiędzy Unią a samą marką Zina trwa od 2008 roku wraz z awansem pierwszej drużyny do wspomnianej III ligi.

Opublikowano Dodaj komentarz

Chrobry Głogów nadal gra z ZINA!

W środę 9 września klub Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów przedłużył obowiązującą od 2015 roku współpracę z marką ZINA. Jeden z wiodących producentów sprzętu sportowego w Polsce gwarantuje komplet dedykowanych koszulek meczowych, oraz sprzęt sportowy dla pierwszej drużyny, a także swojej piłkarskiej akademii.

Chrobry Głogów i marka ZINA pragną poinformować, że w środę 9 września podpisano umowę o przedłużeniu współpracy. Jej owocem jest produkcja dedykowanych koszulek meczowych, dostarczenie odzieży i sprzętu pierwszej drużynie piłkarskiej i Akademii Piłki Nożnej Chrobry Głogów. Najmłodsi adepci futbolu Chrobrego otrzymają dodatkowo piłki i akcesoria treningowe, które znacznie pomogą w ich rozwoju.

Umowa została podpisana przez Prezesa Spółki Chrobry Głogów SA Jarosława Trawińskiego i Prezesa Just4Football Jakuba Karpińskiego. Towarzyszył im dyrektor Klubu Zbigniew Preiss i Robert Majtka, Manager Handlowy Just4Footbal, który jest odpowiedzialny za bezpośrednią obsługę klubu.

Jestem bardzo szczęśliwy z przedłużenia współpracy z Chrobrym Głogów, będącym marką na ogólnopolskiej arenie piłki nożnej. Utrzymując relacje z głogowskim Klubem, kładziemy nacisk na historię i przywiązanie lokalnych mieszkańców do prestiżu, z jakim wiąże się kibicowanie Chrobremu. Cieszy nas, że ci wspaniali kibice, przez kolejne lata będą mogli razem z nami chłonąć atmosferę 1 Ligi i życzymy awansu do najwyższego poziomu rozgrywek w naszym kraju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu” – komentuje Jakub Karpiński, Prezes Just4Football.

Marka ZINA oraz dystrybutor Just4Football dołoży wszelkich starań, by piłkarski zespół Chrobrego, oraz Akademia Piłkarska Chrobry Głogów otrzymały wykonane z najwyższej jakości materiałów stroje meczowe.Trykoty będą wykonane z dbałością o każdy szczegół, w całkowicie nowym obliczu designerskim, zachowując jednocześnie klasyczny wzorzec z barwami pomarańczy i czerni. ZINA dba o rozwój piłkarskiej młodzieży, dlatego Akademia otrzyma również akcesoria treningowe i piłki dla grup młodzieżowych. Producent wierzy, że pomogą one w znacznym stopniu młodym adeptom sztuki futbolu w rozwoju i sukcesach sportowych.

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce.

Just4Football jest największym dystrybutorem marki ZINA w Polsce. Zajmuje się kompleksową obsługą klubów i akademii piłkarskich w zakresie dostarczania sprzętu i odzieży piłkarskiej. Produkuje koszulki meczowe wykonywane metodą sublimacji w oparciu o unikatowy projekt własny lub ten dostarczony przez klienta.